DLA PARTNERÓW
Płatności i kredyt kupiecki.

Oferujemy naszym stałym klientom oraz Partnerom handlowym odroczone terminy płatności oraz kredyt kupiecki na warunkach opisanych poniżej:
  • Odroczony termin płatności wynosi standardowo 14 do 21 dni od daty zakupu.
  • W/w termin jest dostępny najczęściej już przy trzecim zamówieniu po szybkim automatycznym procesie weryfikacji firmy partnera.
  • Firma, która ma ugruntowaną pozycję na rynku, może zabiegać o przyznanie kredytu kupieckiego już przy pierwszej transakcji bez potrzeby dokonywania zakupów towaru na zasadach gotówkowych lub przedpłaty.
  • Płatności regulowane terminowo dają możliwość uzyskania kredytu kupieckiego na okres nawet 30 dni od daty zakupu.
  • Kwota kredytu jest ustalana indywidualnie i najczęściej zależy od obrotów handlowych osiąganych przez partnera w naszej firmie. Kredyty kupieckie standardowo oferujemy do max. kwoty 10000 PLN. Przy kwotach >5000 PLN klient jest informowany o potrzebnych dokumentach do przesłania.
  • Wszystkie nasze należności są analizowane przez wyspecjalizowaną firmę prowadzącą profesjonalny monitoring należności. Dlatego duże spóźnienia w płatnościach powodują niestety wstrzymanie terminu lub jego skrócenie aż do zera. Jednocześnie jesteśmy w stanie zaoferować wydłużenie terminu płatności nawet do 30 dni od daty zakupu w przypadku klientów, płacących terminowo.
  • Nasza firma oferuje możliwość zwrotu* lub nieograniczonej wymiany* na inny asortyment towaru nieużywanego (nie wymagamy przy tym podawania przyczyn, warunki zwrotów są ustalane indywidualnie, termin zwrotu wynosi do 2 miesięcy od daty zakupu) a rozliczanie odbywa się na zasadach faktury korygującej.
* tylko dla zwrotów do 5tys PLN netto oraz klientów firmy z dodatnim saldem zakupów. Inne warunki są możliwe po ustaleniach indywidualnych.
LOGOWANIE PARTNERÓW
Zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza, aby zostać naszym partnerem i korzystać z wielu przywilejów: formularz zgłoszeniowy
warunki wspolpracy
warunki reklamacji
inoxx.pngmean-well.pngepistar.pngcree.pngkanlux.pngbridgelux.pngepileds.pngchimei-innolux.pngphilips.png
Foto
Model
Usuń
Cena/szt.
Ilość
Suma PLN:
0.00 netto
0.00 brutto